Expedícia

Expedícia DRACULAWEL.COMe po stopách grófa Draculu je- podľa ľudí, ktorí si ňou prešli - jedným z najintenzívnejších zážitkov v živote. Dva dni, počas ktorých ochutnáte stredovekú atmosféru, pocítite krvilačné stopy jedného z najkrutejších vládcov Európy, uvidíte klenoty architektúry juhovýchodnej Európy, vypočujete si mnoho legiend, ale aj faktov z histórie a samozrejme vám vyrazí dych nádherná príroda a hory, cez ktoré sa expedícia vedie.

DRACULAWEL.COMe nie je klasický zájazd, ktorého cieľom sú iba krásne fotografie. Naopak, chvíle radosti, údivu, smiechu, ale aj strachu sú esenciou celej expedície, ktorá Vám priblíži grófa Draculu, dobu, v ktorej žil, miesta spomenuté v bestselleri, a vtiahne vás do pravej upírskej atmosféry.

Aby sme dokázali atmosféru a kvalitu expedície dostať na tú najvyššiu úroveň, prebieha exkurzia v malých skupinách s intenzívnym a zábavným programom.

Môžete sa tešiť napríklad na:

 

DRACULAWEL.COMe sa postará o dopravu, profesionálny výklad a sprievodcu, vstupy do pamätihodností, ubytovanie, cestu, maximálnu bezpečnosť počas celej expedície. Najmä sa však postará o Vaše nezabudnuteľné zážitky.

 CENA DVOJDŇOVÉHO VÝLETU za osobu 300€*

Ak máte záujem, vyplňte prosím formulár. Zarezervujeme Vám miesto na výlet vo Vami vybranom mesiaci v roku. Táto rezervácia nie je záväzná, pokiaľ ju nepotvrdíte.

* Už žiadne skryté poplatky. Skupinám 4 a viac cestujúcich poskytujeme 10% zľavu. Cena zahŕňa pohodlnú cestu zo Slovenska do Rumunska a späť klimatizovaným minibusom, kvalitné ubytovanie v hoteli v Brašove s raňajkami, nápomocného slovenského sprievodcu a bohatý program.

Prosím pozrite si kalendár DRACULAWEL.COMe a nájdite si dátum expedície, ktorý Vám najviac vyhovuje. Garantujeme Vám nezabudnuteľný zážitok, úžasné fotky a originálne spomienky pri príjemnej a nekrvilačnej spoločnosti.


Udalosti
Skúste, čo pred Vami skúsilo iba pár dobrodruhov. Zažite atmosféru upírskeho stredoveku, prechádzajte sa po miestach minulosti, pocíťte ducha doby a ochutnajte aká horká a zároveň nevinná bola Transylvánia a Valašsko za Vlada Draculu. Buďte ten, ktorému priatelia závidia tento jedinečný zážitok. Prihláste sa alebo sa pýtajte: info@draculawel.com. 

Iba s DRACULAWEL.COMe:

  • unikátne zážitky
  • najlepšie miesta na fotografovanie
  • malé skupiny (kvalita, nie kvantita)
  • priateľský prístup
  • čestnosť
  • bezpečnosť


Dracula Vás víta!

DRACULAWEL.COMe

„Krvavý mix vzrušenia a strachu, ktorý vás nepohryzie“